Het meest verkochte automerk in Nederland is en blijft Opel. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Laat u onderweg niet afleiden, de bediening van het audiosysteem gaat met knoppen op het stuur. Er is ook cruise control aan boord, om met een constant tempo ontspannen en zuinig te rijden. Met één druk op de knop blaast de airconditioning een koele bries door het interieur. Natuurlijk behoren met startonderbreker, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Hill hold control houdt de handrem vast op een helling. Wegrijden was nog nooit zo gemakkelijk.
Bent u nieuwsgierig naar deze auto? Laat het ons dan snel weten.
Opel Meriva 1.4 Turbo Color Edition !! 4de VERSNELLING DEFECT !!
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!