Terug naar overzicht

350 CGI Avantgarde 4-Matic 306PK 91.DKM AUT ECC LEDER NAVI PDC

Marge € 16.795,-

350 CGI Avantgarde 4-Matic 306PK 91.DKM AUT ECC LEDER NAVI PDC

€ 16.795,- Marge

91.070 KM Tellerstand
Automaat Transmissie
2012 Bouwjaar
Benzine
Brandstof
Toon alle specificaties
Benzine 2012 Automaat 91.070 KM
Financiering aanvragen
Mede mogelijk gemaakt door: Lease.Auto Verzekering aanvragen
Deel deze advertentie:

Zekerheden

Specificaties

Kenteken
NL
Knn32r
BTW of Marge Marge
Datum eerste toelating (internationaal) 20-07-2012
APK vervaldatum 12-08-2027
Tellerstand 91.070 KM
Carrosserie Sedan
Kleur Zwart Metallic
Bekleding Leder
Interieurkleur Bruin
Aantal deuren 4
Aantal zitplaatsen 5
Gewicht 1635 kg
Aantal sleutels 2

Motor en transmissie

Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal cilinders 6
Cilinderinhoud 3498 cc
Vermogen 225 kW / 306 PK
Topsnelheid 250 km/h
Acceleratie (0-100 km/h) 6.6 seconden
Koppel 370 Nm

Interieur

Airco
Armsteun voor
Binnenspiegel automatisch dimmend
Electronic climate control
Elektrische ramen voor en achter
Houtafwerking interieur
Kunstlederen bekleding
Lendesteun(en) verstelbaar
Stuur leder
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar

Overige

Anti blokkeer systeem
Anti doorslip regeling
Bestuurdersairbag
Bluetooth
Brake assist system
Elektronisch stabiliteits programma
Hoofd airbag(s) achter
Hoofd airbag(s) voor
Knie airbag(s)
Passagiersairbag
Zij airbag(s) voor

Exterieur

Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Chroom delen exterieur
Dimlichten automatisch
Led dagrijverlichting
Lichtmetalen velgen 17"
Mistlampen voor
Sportonderstel

Veiligheid

Alarm klasse 1(startblokkering)
Bandenspanningscontrolesysteem
Grootlichtassistent
Hill hold functie
Vermoeidheids herkenning

Comfort

Boordcomputer
Cruise control
Regensensor

Infotainment

Radio cd speler
Stuur multifunctioneel

Milieu

Start/stop systeem

Beschrijving



KM-STAND AANTOONBAAR !! AUTOPAS / NAP

Bij het ontwerpen van de Mercedes E-klasse stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Deze E-klasse is van het bouwjaar 2012. Dankzij de zescilinder benzinemotor en de automatische transmissie, is het autorijden snel en comfortabel. Het met leer beklede interieur geeft deze auto een gedistingeerde uitstraling. Zit u goed? De stoelen zijn eenvoudig instelbaar dankzij de elektrische bediening met geheugen. Brandstof gebruiken als u stilstaat? Da's pas zonde. Daarom zorgt het start-stopsysteem dat de motor alleen werkt als u echt rijdt. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer elektrische zonnerollo voor de achterruit, sportonderstel, LED-dagrijverlichting, getint glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.

Zuinig, veilig en ontspannen op pad: dat kan dankzij het aanwezige navigatiesysteem. De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. U hoeft het stuur geen moment los te laten om de audio aan te passen. De audiobediening op het stuur is een veilige en praktische oplossing. Geen parkeervak is te klein dankzij de assistentie van de parkeersensoren. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Mercedes heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Met cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze Mercedes helemaal compleet.

De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mercedes E-klasse samen. De veiligheidssystemen in deze auto nemen het zelfs waar als de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont, en waarschuwen dan met een duidelijk signaal. Het bandenspanningscontrolesysteem waakt over de hoeveelheid lucht in de banden. Bij drukverlies in een band krijgt u automatisch een waarschuwing. Hill hold control houdt de handrem vast op een helling. Wegrijden was nog nooit zo gemakkelijk.

We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel?

Mogelijk gemaakt door Mobilox